Przejdź do menu Przejdź do treści

Sukces Koła Naukowego "Quantum" działającego przy Katedrze Finansów Publicznych

Już po raz drugi zespół składający się z członków Koła Naukowego Modelowania Finansowego "Quantum" został reprezentacją Polski w międzynarodowych finałach największej na świecie symulacji biznesowej wygrywając na szczeblu krajowym Wielki Finał Global Management Challenge!

W marcu zespół Ocean’s Five w składzie: Tomasz Radochoński, Magdalena Siwiec, Michał Suiski, Karol Szteler, Dominika Wicher zwyciężył w Wielkim Finale Global Management Challenge 2021/2022. Cała drużyna to studenci I stopnia kierunku Finanse i rachunkowość ze specjalnością Analityk finansowy

Zespół Ocean’s Five będzie reprezentował Polskę na Finałach Światowych, które odbędą się w czerwcu w Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Global Management Challenge (GMC) to największy na świecie konkurs oparty na symulacji biznesowej. Celem symulacji jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku inwestycyjnego przez spółkę, którą zarządza zespół wcielający się w rolę zarządu.

Opiekunem specjalności Analityk finansowy na studiach II stopnia oraz Koła Naukowego "Quantum" jest dr Jan Kaczmarzyk z Naszej Katedry.

Więcej informacji pod linkami: www.worldgmc.comgmcpoland.pl.

Sprawdź wyniki konkursu GMC Poland

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3