Dr Justyna Majewska Najlepszym Przyjacielem Studenta w plebiscycie Złote Pióro 2019

Dnia 20 maja 2019 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyła się pierwsza edycja UE Kato Open Air 2019. W czasie imprezy, w której uczestniczyli zarówno nauczyciele akademiccy jak również studenci odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie "Złote Pióro"na najlepszych nauczycieli akademickich. Wyboru dokonywali studenci, w pięciu kategoriach.

Dr Justyna Majewska została nagrodzona w kategorii Najlepszy Przyjaciel Studenta. "Złote Pióro" jest nagrodą z inicjatywy Parlamentu Studenckiego dla najlepszych nauczycieli akademickich, którzy wyróżniają się na tle innych. Dr Justyna Majewska była również nominowana w kategorii Niezawodny Praktyk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!