Studencko-Doktoranckie Konferencje Naukowe

LISTA KONFERENCJI:

• I Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Trendy w Turystyce" (7-8 maja 2013)- Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Organizator Studenckie Koło Naukowe KoNTiki.
  • II Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Trendy w Turystyce" (26-27 maja 2014) - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Organizator Studenckie Koło Naukowe KoNTiki.
  • III Międzynarodowa Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa: „Nowe media i technologie we współczesnej komunikacji marketingowej” (16-17 kwietnia 2015) - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Organizatorzy: Naukowe Koło Marketingu "MERITUM" oraz Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki". W ramach konferencji zorganizowano specjalną sesję poświęconą nowym mediom i technologiom w turystyce.
  • III Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa "Trendy w Turystyce" (19-20 maja 2016) - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Organizator Studenckie Koło Naukowe KoNTiki.
  • V Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Nowe media i technologie w komunikacji marketingowej” (25-26 kwietnia 2017) - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Organizatorzy: Naukowe Koło Marketingu "MERITUM" oraz Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki".