Dr Danuta Babińska uczestnikiem programu Erasmus Teaching Staff Mobility

W dniach 2-8 lutego 2014 roku, Dr Danuta Babińska była gościem Turku University of Applied Science (Finlandia) w ramach programu Erasmus Teaching Staff Mobility. Celem wyjazdu była wymiana doświadczeń dydaktycznych z wykładowcami tamtejszej uczelni, uczestnictwo w warsztatach dydaktycznych pn. "Active Learning Methods" oraz "Innovation Pedagogy", a także przeprowadzenie zajęć nt. "Foreign Investment in Poland" dla studentów Turku University of Applied Science.

Turku University of Applied Science realizuje innowacyjną metodę nauczania o zastrzeżonej nazwie "InnoPeda", dostosowaną do wymagań otaczającej nas rzeczywistości biznesowej: dynamicznie zmieniającego się otoczenia, konieczności pracy grupowej nad projektami oraz gotowości do ciągłego doskonalenia się i zdobywania doświadczenia. Nadrzędnym celem metody InnoPeda jest stworzenie innowacyjnej kultury biznesowej oraz podniesienie innowacyjnych kompetencji studentów.