Mgr Magdalena Grochal-Brejdak na 8th AIB-CEE 2022 Chapter Conference

W dn. 14-16.09.2022 roku w Zagrzebiu (Chorwacja) odbyła się ósma edycja międzynarodowej konferencji naukowej Academy of International Business Central and Eastern Europe Chapter pod hasłem "Knowledge and Sustainability in International Busines", organizowana przez Wydział Ekonomii i Biznesu Uniwersytetu w Zagrzebiu.

Mgr Magdalena Grochal-Brejdak zaprezentowała na konferencji referat napisany wraz z prof. dr hab. Mają Szymurą-Tyc, pt. " Exploring and Managing Customer and Business Network Knowledge in the Online/Offline Internationalization of E-Commerce Firms".

The Academy of International Business jest organizacją globalną skupiającą badaczy zajmujących się tematyką biznesu i polityki międzynarodowej, działającą od 1959 roku. The Central and Eastern Europe Chapter of Academy of International Business jest najmłodszą kapitułą AIB powołaną w 2013 roku. AIB-CEE obejmuje swym zakresem 19 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji dotyczących wydarzeń organizowanych przez Academy of International Business pod linkiem: https://www.aib.world/events/