Pracownicy Katedry na konferencji AIB-CEE w Budapeszcie

W dniach 9-11 października 2014 roku w Budapeszcie odbyła się pierwsza edycja konferencji Academy of International Business - Central and East European Chapter pod hasłem: "Competitiveness of the CEE Region in the Global Economy", organizowana we współpracy z Competitiveness Research Center przy Corvinus University w Budapeszcie.

Uczestnikami konferencji były: Prof. dr hab. Maja Szymura-Tyc, prezentująca referat zatytułowany "Innovativeness and Internationalization of the Polish Economy - the CEE Transition Economies Perspective", oraz dr Aleksandra Nizielska, która przedstawiła referat napisany we współpracy z Prof. Jorma Larimo (University of Vaasa), pt. "Managers' perceptions of the impact of cultural differences on the process of internationalization of companies".