Prof. dr hab. Maja Szymura-Tyc na spotkaniu Komitetu Wykonawczego EMAC w Lizbonie

W dniach 22-25 maja 2012, w związku z pełnioną funkcją Narodowego Koordynatora EMAC w Polsce, Prof. dr hab. Maja Szymura-Tyc wzięła udział w spotkaniu  Komitetu Wykonawczego EMAC w Lizbonie.

W tym samym terminie odbyła się również 41st European Marketing Academy (EMAC) Conference, pod hasłem:  Marketing to Citizens: Going beyond Customers and Consumers’. Wydarzenie zorganizowano w ISCTE Business School University Institute of Lisbon.

Kolejna, 42. Konferencja EMAC, odbędzie się 4-7 czerwca 2013 roku w Stambule. Tematem przewodnim będzie: Lost in Translation. Marketing in an Interconnected World’. Terminy zgłoszeń oraz inne informacje na temat konferencji w Turcji są dostępne na stronie: www.emac2013.org