Wykłady Univ. Prof. dr. Reinera Springera

W dniach 5-8 listopada 2013 roku odbyły się wykłady Univ. Prof. dr. Reinera Springera nt. "Europe - East and West - a changing continent in a globalized World", dedykowane studentom kierunku i specjalności International Business. Opiekę nad pobytem Profesora w Polsce sprawowała dr Danuta Babińska.

Prof. Reiner Springer specjalizuje się w problematyce marketingu międzynarodowego, globalizacji i strategii przedsiębiorstw, międzynarodowych strategii handlu oraz marketingu i procesu transformacji w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jako dyrektor Institute of International Business na Vienna University of Economics and Business Administration, organizował coroczną konferencję międzynarodową nt. "Marketing and Business Strategies for Central and Eastern Europe". Prof. Reiner Springer wykładał ponadto w wielu szkołach biznesu w Europie i Ameryce Południowej.