Dzień otwarty z OVB

Koło Naukowe HRD wraz z OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa organizuje wydarzenie „Dzień otwarty z OVB”, w ramach którego odbędzie się wykład i warsztaty z negocjacji w biznesie.

Celem „Dnia otwartego z OVB” będzie pogłębianie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu negocjacji. W trakcie wydarzenia studenci będą mogli dowiedzieć jak w praktyce przeprowadzić skuteczne negocjacje. Tajniki tego zagadnienia przedstawią Karol Ślęzok i Adam Kowol współpracujący z europejskim przedsiębiorstwem doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa.

Plan wydarzenia jest następujący:

• 9.00 – prelekcja nt. negocjacji w biznesie – Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” oraz Studenckie Koło Naukowe Human Resource Development – sala 3/15@

• 9.30 – warsztaty „Negocjacje z OVB” – Karol Ślęzok i Adam Kowol z OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa – sala 3/15@

• 11.00 – wizyta studyjna w siedzibie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa w Katowicach

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne i zostanie potwierdzone certyfikatem. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o uprzednie zapisy. Dla aktywnych uczestników przewidziane są nagrody. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej Koła HRD.

logotyp efmd
logotyp ceeman