Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień otwarty z OVB

Koło Naukowe HRD wraz z OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa organizuje wydarzenie „Dzień otwarty z OVB”, w ramach którego odbędzie się wykład i warsztaty z negocjacji w biznesie.

Celem „Dnia otwartego z OVB” będzie pogłębianie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu negocjacji. W trakcie wydarzenia studenci będą mogli dowiedzieć jak w praktyce przeprowadzić skuteczne negocjacje. Tajniki tego zagadnienia przedstawią Karol Ślęzok i Adam Kowol współpracujący z europejskim przedsiębiorstwem doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa.

Plan wydarzenia jest następujący:

  • 9.00 – prelekcja nt. negocjacji w biznesie – Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” oraz Studenckie Koło Naukowe Human Resource Development – sala 3/15@

  • 9.30 – warsztaty „Negocjacje z OVB” – Karol Ślęzok i Adam Kowol z OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa – sala 3/15@

  • 11.00 – wizyta studyjna w siedzibie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa w Katowicach 

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne i zostanie potwierdzone certyfikatem. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o uprzednie zapisy. Dla aktywnych uczestników przewidziane są nagrody. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej Koła HRD.

Zapraszamy

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3