Przejdź do menu Przejdź do treści

Relacja z „Dnia otwartego z OVB”

W dniu 30.05.2019 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się „Dzień otwarty z OVB”, którego celem było pogłębianie wiedzy i praktycznych umiejętności studentów w zakresie negocjacji. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć jak w praktyce przeprowadzić skuteczne negocjacje. Tajniki tego zagadnienia zaprezentowali Karol Ślęzok i Adam Kowol współpracujący z europejskim przedsiębiorstwem doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa. Nasi goście poprowadzili warsztat pt. „Negocjacje z OVB”.

Warsztat zostały poprzedzony prelekcją na temat negocjacji, którą wygłosiły reprezentantki Studenckiego Koła HRD – Magdalena Lupa i Marta Lewandowska oraz prezentacją dotyczącą stylów i błędów w prowadzeniu negocjacji zbiorowych, przedstawioną przez Przewodniczącą Koła Naukowego Prawa Pracy „Opus per laborem” – Monikę Rogalę. Zwieńczeniem wydarzenia była wizyta studyjna w siedzibie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa w Katowicach.

Licznie przybyli studenci otrzymali certyfikaty uczestnictwa w wydarzeniu, a także gadżety OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3