Przejdź do menu Przejdź do treści

Spotkanie promujące Studencki Turniej Negocjacyjny

W dniu 21.01.2019 r. odbył się event promujący Studencki Turniej Negocjacyjny. W wydarzeniu tym uczestniczyło ponad 40 studentów naszej uczelni. Spotkanie zostało zainicjowane przez działające przy Katedrze Koło Naukowe Human Resource Development, które jest współorganizatorem Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. Wydarzenie otworzył wykład dr. Adriana Pyszki na temat negocjacji w biznesie. Po wykładzie naszego pracownika krótką prelekcję na temat samego turnieju przedstawiły członkinie Koła HRD - Marta Lewandowska i Magda Lupa. W ostatniej części eventu uczestniczący w nim studenci mieli okazję do przećwiczenia swoich umiejętności negocjacyjnych, świetnie się przy tym bawiąc.   

Studencki Turniej Negocjacyjny jest organizowanym corocznie ogólnopolskim konkursem skierowanym do studentów prawa i kierunków ekonomicznych. Turniej ten organizuje Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze Koło Naukowe Human Resource Development jako pierwsze na Śląsku zostało koordynatorem tego wydarzenia!

Wszystkich chętnych na sprawdzenie swoich umiejętności negocjacyjnych zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego w dniu 07.03.2019 r.

Więcej informacji na temat turnieju znajdą Państwo na stronie : www.stn.negocjator.pl

ZAPISY - już wkrótce!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3