Stanowisko Samorządu Doktorantów ws. sytuacji na Ukrainie

Samorząd Doktorantów wyraża solidarność z Narodem Ukraińskim w związku z działaniami zbrojnymi na terenie Ukrainy.

Stanowisko Samorządu Doktorantów

z dnia 25.02.2022 r.

ws. sytuacji na Ukrainie

Samorząd Doktorantów wyraża solidarność z całym Narodem Ukraińskim w związku z podjętymi działaniami zbrojnymi na terenie Ukrainy, a w szczególności studentów i doktorantów pochodzenia ukraińskiego studiujących na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Samorząd wyraża głęboki żal, smutek i zdruzgotanie całą haniebną rosyjską napaścią, która ma miejsce w niepodległej Ukrainie. Ponadto, władze Samorządu Doktorantów na czele z Przewodniczącym, a także Rada Doktorantów, wyrażają pełną gotowość do pomocy i wsparcia każdej osobie, która będzie jej wymagała.

#MyZWami

(-) Jakub Kubiczek, Przewodniczący Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach