Wykłady gościa z University of Mauritius

W dniach 16-17 stycznia br. odbędą się wykłady z dr Indranarainem Ramlallem z University of Mauritius. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach.

Zapraszamy młodych naukowców, doktorantów i studentów do uczestnictwa w wykładzie dr Indranaraina Ramlalla z University of Mauritius pt. "Economic modelling for young researchers". Wykład odbędzie się 16 stycznia 2023 o godz. 16.00 w CNTI, w sali 2.19@.

Zapraszamy również całą społeczność naszej Uczelni do uczestnictwa w wykładzie dr Indranaraina Ramlalla z University of Mauritius pt. "Central Bank Digital Currency - Implications for monetary policy and financial stability".

Wykład odbędzie się 17 stycznia 2023 o godz. 18.00.

Po wykładzie będzie możliwość rozmowy z gościem na temat zainteresowań naukowych i ewentualnej współpracy naukowej.

Link do spotkania: meet.google.com/dsw-qtoi-myp.

Dr Indranarain Ramlall pracuje jako Associate Professor w Katedrze Ekonomii i Statystyki na University of Mauritius. Przed rozpoczęciem kariery akademiciej pracował m.in.: w the State Bank of India (Mauritius), the Anglo-Mauritius Financial Services Limited oraz w the Bank of Mauritius (the Central Bank of Mauritius). Jego zainteresowania naukowe obejmują: stabilność finansową, bankowość centralną, zarządzanie ryzykiem, metody ilościowe i modelowanie ekonometryczne, ekonomikę zmian klimatycznych oraz zielone finanse.