Zdjęcie Tomasz  Żądło

dr hab. Tomasz Żądło, prof. UE

Bogucicka 3
Bud. A; pok. 304a
40-226 Katowice

Konsultacje:

 

Terminy zaliczeń i egzaminów - wrzesień 2020 - na stronie

Final examination schedule - September 2020 - at:

https://webm.ue.katowice.pl/zadlo/

 

 

Konsultacje (Office hours)

Proszę kontaktować się e-mailem w dowolnym, dogodnym dla Państwa czasie.

(Please contact me by e-mail at your convenience.)

  • poniedziałek (Monday), 10.02.2020, 10.30-12.00, 4/14@
  • piątek (Friday) 28.02.2020, 11.30-13.00, 304A - zwolnienie lekarskie (sick leave)
  • piątek (Friday) 06.03.2020, 15.10-16.40, 304A
  • sobota (Saturday) 07.03.2020, 9.00-10.30, 115A
  • piątek (Friday) 13.03.2020, 11.30-13.00, 304A - dzień rektorski (day free of lectures and classes)
  • sobota (Saturday) 14.03.2020, 9.00-10.30 --> e-mailem (by e-mail) 
  • piątek (Friday) 20.03.2020, 15.10-16.40 --> e-mailem (by e-mail)
  • piątek (Friday) 27.03.2020, 11.30-13.00 --> e-mailem (by e-mail)
  • piątek (Friday) 03.04. 2020, 15.10-16.40  --> e-mailem (by e-mail) 
  • piątek (Friday) 24.04. 2020, 15.10-16.40, 304A
  • piątek (Friday) 08.05. 2020, 15.10-16.40, 304A
  • poniedziałek (Monday) 11.05.2020, 11.50-13.20, 304A
  • piątek (Friday) 22.05. 2020, 15.10-16.40, 304A
  • piątek (Friday) 29.05.2020, 11.30-13.00, 304A
  • piątek (Friday) 05.06.2020, 15.10-16.40, 304A
  • poniedziałek (Monday) 08.06.2020 11.30-13.00, 304A

Other dates - only by e-mail appointment (e.g. Wednesdays at 11.30)

Inne terminy wyłącznie po wcześniejszym kontakcie e-mailowym (np. środy o 11.30).

 

Terminy spotkań seminaryjnych nieujętych w planie zajęć

Proszę kontaktować się e-mailem w dowolnym, dogodnym dla Państwa czasie.  

  • piątek 2020.03.20 11.40-12.25, 304A
  • piątek  2020.04.03 11.40-13.10, 304A
  • piątek  2020.04.24 11.40-13.10, 304A
  • piątek  2020.05.08 11.40-13.10, 304A