Zdjęcie Tomasz  Żądło

dr hab. Tomasz Żądło, prof. UE

Bogucicka 3
Bud. A; pok. 304a
40-226 Katowice

Konsultacje:

Konsultacje online (online office hours):

Google Meet: https://meet.google.com/bdr-vcmn-xzc

  • piątek (Friday), 2022-09-09, 16.15-17.45
  • piątek (Friday), 2022-09-16, 16.15-17.45
  • czwartek (Thursday), 2022-09-22, 10.00-11.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-09-27, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-10-04, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-10-11, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-10-18, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-10-25, 11.00-12.30
  • czwartek (Thursday), 2022-11-10, 10.30-12.00
  • wtorek (Tuesday), 2022-11-15, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-11-22, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-11-29, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-12-06, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-12-13, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2022-12-20, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2023-01-10, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2023-01-17, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2023-01-24, 11.00-12.30
  • wtorek (Tuesday), 2023-01-31, 11.00-12.30

 

Inne terminy spotkań online są również możliwe po wcześniejszym umówieniu. Można również kontaktować się e-mailem w dowolnym, dogodnym dla Państwa czasie.

(Other dates for online meetings are also possible by appointment. You can also contact me by e-mail at your convenience.)

 

 

2022.08.18. Terminy egzaminów poprawkowych we wrześniu (Resit examination timetable in September)

Terminy mogą się zmienić – proszę sprawdzać. (Dates may change – please check.)

Jeśli Państwa przedmiot nie jest uwzględniony poniżej, proszę o kontakt e-mailem. (If your subject is not presented below, please contact me by e-mail.)

Jeśli nie mają Państwo dostępu do kursu moodle, proszę o kontakt e-mailem (if you do not have the access to the course in moodle, please contact me by e-mail).

 

  • Business Forecasting, computer laboratories - a project to be sent by e-mail, deadline 2022-09-09, the description: the first page in "BF - assessment.pdf" file in moodle course: “Business Forecasting” / ”BF”, if you do not have the access to the course, please contact me by e-mail
  • Business Forecasting exam - check your timetable in e-university
  • Statystyka opisowa, studia niestacjonarne - termin egzaminu jest podany w Państwa planie zajęć w e-uczelni