Przejdź do menu Przejdź do treści

dr hab. inż.Grzegorz Dydkowski, prof. UE

Kierownik Katedry
1 Maja 47
Budynek: E; pok. 301
40-287Katowice

Konsultacje:

Konsultacje (studia stacjonarne i niestacjonarne)

Konsultacje prowadzone są z wykorzystaniem systemu komunikacji elektronicznej, tj. rozmowa w google meet


Konsultacje są we wtorki, godz. 17.10 - 18.50

link do google meet w czasie konsultacji

meet.google.com/ohk-uiar-hhe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmowane stanowiska

  • Kierownik Katedry Transportu

Specjalizacja naukowo-badawcza

Organizacja, funkcjonowanie i finansowanie działalności transportowej i logistycznej, infrastruktura logistyczna, systemy informatyczne w transporcie i logistyce, transport miejski, funkcjonowanie sektora publicznego

Zainteresowania

Zainteresowania różne, zmieniające się w czasie, kiedyś narciarstwo, z tych które przetrwały to czytanie dzienników i biografii, filmy zwłaszcza dokumentalne, informatyka i nowe technologie, życie dużych miast, samochodowe klasyki i nie tylko oraz motocyklizm i jazda na motocyklu.

Dodatkowe

Grzegorz Dydkowski, absolwent Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach, Uniwersytetu w Żylinie (Słowacja), inżynier i ekonomista, doktor oraz doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Kierownik Katedry Transportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Pracę naukową przez wiele lat łączył z praktyką, w latach 1988 – 1992 projektant systemów transportowych w Biurze Studiów i Projektów Komunikacji w Katowicach, od 1992 do 2019 roku doświadczenia praktyczne w zarządzaniu miejskim transportem zbiorowym. Specjalizuje się w ekonomicznych zagadnieniach transportu, logistyce, systemach informatycznych oraz funkcjonowaniu sektora publicznego. Autor wielu publikacji w Polsce i poza granicami.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca