Where will you get? University of Economics in Katowice

Gdzie trafisz? Na pewno w Twojej głowie już nie raz pojawiło się podobne pytanie. Możliwości są nieograniczone, więc którą opcję wybrać? Postaw na pewniaka i wybierz kierunek, który łączy praktyczną wiedze i jednocześnie rozwinie Twoje zdolności lingwistyczne. Finanse, handel elektroniczny, a może biznes międzynarodowy? Mamy je wszystkie - i to w języku angielskim! Obejrzyj nasz film prezentujący studentów i absolwentów UE Katowice i zobacz, jak może wyglądać Twoja droga (do sukcesu).

Sprawdź koniecznie ofertę UE Katowice w języku angielskim!

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia (licencjackie):

Studia stacjonarne II stopnia (magisterskie):

W trakcie studiów zdobędziesz nie tylko wiedzę i umiejętności z zakresu wybranego kierunku, ale również rozwiniesz swój angielski, co umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Czeka na Ciebie ambitna i wymagająca oferta studiów, międzynarodowe kontakty i projekty.

Film zrealizowany został w konwencji tik-tokiwej, a więc z dużą dynamiką obrazu, szybkimi ujęciami i mnogością kolorów, w związku z tym nie zalecamy oglądania osobom z zaburzeniami neurologicznymi (obrazy mogą błyskać częściej niż trzy razy w ciągu jednej sekundy)

Film przedstawia krótką historię 4 osób od momentu przyjazdu do Katowic, aż po po pracę na wysokim stanowisku. Oczywiście najistotniejszym elementem tej drogi jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i skończenie anglojęzycznego kierunku.

Motywem przewodnim filmów jest hasło "How did you get here?". Pytanie jest zadane każdej postaci, zanim pokazujemy jej historię. Na końcu filmu pojawia się pytanie "And you? Where will you get?" skierowane do kandydatów na studia.