COST Info Day

Akademia Leona Koźmińskiego oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego serdecznie zapraszają na dzień informacyjny programu COST.

Europejski Program Współpracy Naukowo-Technicznej (European Cooperation in Science and Technology, akronim: COST), jest programem wspierającym wielostronną współpracę pomiędzy badaczami, inżynierami naukowcami oraz przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw z Europy.

Program umożliwia tworzenie oraz koordynację interdyscyplinarnych sieci badawczych a także integrację naukowców w Europie i poza nią. Ze środków przyznanych przez COST można finansować spotkania zespołów badawczych, udział w konferencjach i warsztatach, krótkie wymiany naukowe oraz inne działania sieciowe w szerokim zakresie tematów naukowych.

Data szkolenia: 27.02.2018, godz. 9:00-15:30

Miejsce: Akademia Leona Koźmińskiego

Kontakt: cid2018@kozminski.edu.pl

Program wydarzenia jest dostępny tutaj: LINK