Dr Dominika Polko-Zając nagrodzona w konkursie PROGRES3

Z przyjemnością informujemy, że praca dr Dominiki Polko-Zając została nagrodzona w międzynarodowym konkursie na najlepszą rozprawę doktorską obronioną w 2020 roku w ramach uczelni tworzących konsorcjum PROGRES3.

Praca doktorska dr Dominiki Polko-Zając z Katedry Statystyki, Ekonometrii i Matematyki pt. "Metody porównywania populacji w badaniach ekonomicznych", napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Grzegorza Kończaka zdobyła drugą nagrodę w kategorii Ekonomia, finanse i zarządzanie.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu dostępne są na stronie konsorcjum PROGRES3.

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.