Erasmus Teaching Staff Opportunities at the Université Catholique de Lille, Francja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przesłaną przez naszą uczelnię partnerską w Lille

Dear Colleagues,

Greetings from the Université Catholique de Lille!

We are happy to send you attached a list of courses available for Erasmus+ Teaching Mobilities during the Spring/Summer Semester (January to April) in some of our faculties and schools.
The deadline for applying is no later than 15 November. Your teachers can apply directly to the contact people listed in the attachment.

Best regards,

Audrey VANPEPERSTRAETE

Deputy Director for International Relations

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.