Leadership Forum in Higher Education – Internationalisation at Home: Transforming Societies

Luminar Foundation zaprasza na międzynarodowe wydarzenie w Warszawie: seminarium, warsztaty i dyskusje roundtable

Jak uczelnia przyciąga talent zagraniczny? To oczywiste: wysoką jakością studiów i badań. Wszyscy to wiedzą i już 64% europejskich uczelni poprawia swoją jakość.

Jak uczelnie poprawiają swoją jakość? Wprowadzają umiędzynarodowienie u siebie (Internationalisation at Home - IoH): dbają o umiędzynarodowienie curriculum, kształcą chętnie zatrudnianych Obywatela Świata, mają międzynarodowe standardy obsługi.

Modernizują uczelnię.

Luminar Foundation zaprasza rektorów, prorektorów ds. umiędzynarodowienia, kształcenia i jakości oraz dziekanów, kierowników programów i nauczycieli akademickich, a także uczelnianych koordynatorów programu Erasmus+ do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniach 12-15 czerwca 2018 w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Leadership Forum in Higher Education.

Źródło: Luminar Foundation