Międzynarodowe seminarium w Bonn

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na międzynarodowe seminarium „Dissemination, sustainability and impact in Erasmus+ Strategic Partnership (KA2)” dla beneficjentów Akcji 2 programu Erasmus+ w sektorze szkolnictwa wyższego

Seminarium odbędzie się w dniach 16-17 maja 2018 w Bonn.

Celem seminarium jest m.in. ułatwienie wymiany doświadczeń pomiędzy realizatorami Partnerstw Strategicznych dla szkolnictwa wyższego na poziomie europejskim oraz zachęcenie do tworzenia nowych pomysłów na skuteczne strategie w zakresie upowszechniania, wpływu i trwałości projektu.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli instytucji szkolnictwa wyższego:

• którzy podczas sesji posterowej przedstawią swoje przykłady dobrych praktyk,

• władających językiem angielskim w stopniu umożliwiającym aktywne uczestnictwo w wydarzeniu.

Organizacja wydarzenia jest finansowana ze środków programu Erasmus+. Koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników pokrywane są przez organizatora seminarium, czyli niemiecką Narodową Agencję programu Erasmus+, DAAD.

Po zakończeniu spotkania i przekazaniu sprawozdania wraz z formularzem zwrotu kosztów podróży oraz oryginałów biletów, koszty podróży zostaną zwrócone zakwalifikowanym uczestnikom przez polską NA, do wysokości 2100 PLN.

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie: http://erasmusplus.org.pl/szkolnictwo-wyzsze/szkolenia-miedzynarodowe/.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 kwietnia 2018 r. poprzez formularz rejestracji online dostępny na powyższej stronie internetowej.

Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona. NA uprzedza, że nie wszystkie osoby zgłoszone będą mogły zostać zakwalifikowane.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o podanie w formularzu rejestracji numeru projektu Partnerstw strategicznych, który reprezentują.

Pytania dotyczące tego wydarzenia proszę kierować do Julity Skomorowskiej z NA: Julita.Skomorowska@frse.org.pl.

Źródło: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+