Nabór wniosków na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ z Krajami Partnerskimi (poza UE)

Termin naboru wniosków: 31.12.2021 r.

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, że rozpoczęliśmy nabór wniosków na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ z Krajami Partnerskimi (tj. poza UE). O wyjazdy mogą ubiegać się pracownicy akademiccy naszej Uczelni w celu realizacji zajęć dydaktycznych oraz pracownicy administracyjni w celu odbycia wyjazdu szkoleniowego.

Więcej informacji udostępniamy na stronach naszego biura (Pracownicy akademiccy, Pracownicy administracyjni). Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych w terminie do 31.12.2021 r.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania,

Biuro Współpracy Międzynarodowej

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.