Podwójne dyplomy jako filar międzynarodowych partnerstw strategicznych

IROs Forum i Politechnika Łódzka zapraszają do udziału w konferencji

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2018 roku w Łodzi, w Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.

Zapisy trwają do 15 maja 2018 roku.

Jest to pierwsza z cyklu konferencja organizowana wspólnie przez IROs Forum i Politechnikę Łódzką. Pierwszy dzień konferencji obejmuje wykłady dotyczące przede wszystkim aspektów prawnych oraz zasad funkcjonowania podwójnych dyplomów w perspektywie ustawy 2.0 – Prawo o Szkolnictwie Wyższym. Drugi dzień wydarzenia, do udziału w którym zaproszono  przedstawicieli prestiżowych uczelni zagranicznych, poświęcony zostanie warsztatom na temat modeli podwójnych dyplomów na świecie.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz rejestracji dostępne są na stronie internetowej konferencji.

Źródło: Politechnika Łódzka