Program stypendialny DAAD - pobyty krótkoterminowe dla doktorantów oraz młodych naukowców

Program skierowany jest przede wszystkim do doktorantów oraz młodych naukowców (postodców) z polskich uczelni. Umożliwia on odbycie pobytu badawczego w Niemczech na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym. Stypendium trwa od 1 do 6 miesięcy.

Termin składania wniosków mija 30 kwietnia. Wszystkie dodatkowe informacje dostępne są tutaj.

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.