Stypendia DAAD do Niemiec - spotkania informacyjne online

Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych online na temat stypendiów DAAD do Niemiec.

Spotkania skierowane są do studentów, absolwentów i doktorantów, a także pracowników biur współpracy z zagranicą polskich uczelni i wszystkich osób zainteresowanych programami stypendialnymi DAAD.

Cykl obejmuje cztery spotkania. Można wziąć udział w wybranych wydarzeniach lub zarejestrować się na wszystkie:

• 12 i 14 października (termin do wyboru), godz. 15.00-15.45: Stypendia DAAD do Niemiec: możliwości, zasady, terminy
  • 19 października, godz. 15.00-15.45: Stypendia na studia typu Master w Niemczech
  • 4 listopada, godz. 15.00-15.45: Stypendia na kursy jęz. niemieckiego w Niemczech

Szczegółowe informacje i rejestracja: https://www.daad.pl/pl/stypendia/stypendia-do-niemiec/cykl-webinarow-stypendia-daad-do-niemiec/