Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców – Program Interreg Polska-Słowacja

Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg Polska-Słowacja zaprasza na szkolenie kierowane do potencjalnych wnioskodawców Programu Interreg Polska-Słowacja, zainteresowanych naborem wniosków dla osi priorytetowych dot. zrównoważonego transportu transgranicznego (transport multimodalny) oraz edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie.

Ogłoszenie naborów na ww. projekty planowane jest w marcu 2018 roku.

Pierwszy dzień szkolenia (moduł ogólny) poświęcony zostanie m.in. przedstawieniu specyfiki Programu, przygotowaniu projektów, budżetu, sporządzaniu analiz finansowo-ekonomicznych czy dostępności w projektach Interreg. Moduł warsztatowy polegać będzie na pracy z generatorem wniosków, czyli narzędziem on-line służącym do wypełniania i składania wniosków o dofinansowanie. Ta część szkolenia odbywać się będzie przy stanowiskach komputerowych zapewnionych przez organizatorów.

Termin szkolenia: 22-23 lutego 2018 roku.

Lokalizacja: Beskidzkie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. 1 Dywizji Pancernej 45, Bielsko-Biała.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o rejestrację on-line poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.ewt.slaskie.pl w terminie do 15.02.2018 roku.