Virtual International Week: 21-25 February 2022, Odisee, Belgia

Więcej informacji wkrótce

Dear Partner,

I hope you are keeping well as we continue to deal with the COVID-19 virus and its repercussions.

Attached you find a “Safe the date” (HERE) for our international week that will virtually take place from 21-25 February 2022!

Kind regards,

Bart Hempen

Internationalisation Advisor

Email: bart.hempen@odisee.be

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.