Pracowników poszukujących partnerów do projektów w programie Horyzont 2020 zachęcamy do udziału w poniższych wydarzeniach.
- Warsztaty "Smarting up" oraz spotkania jeden-na-jeden z brytyjskimi firmami smart cities
Warsztaty odbędą się 10 marca (piątek), od godz. 9:00 w Ambasadzie Brytyjskiej, ul. Kawalerii 12 w Warszawie. W ramach warsztatów, organizowana jest misja handlowa firm „smart cities” do Polski. 17 firm zajmujących się mobilnością, transportem miejskim, big data, cyberbezpieczeństwem, foresightem oraz produkujących oświetlenie LED i oferujących rozwiązania IT dla miast poszukuje w Polsce klientów oraz partnerów do międzynarodowej ekspansji.
Osoby zainteresowane udziałem i listą firm, z którymi można się będzie spotkać zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z ambasadą, z panią Karoliną Pawlik: mailowo - karolina.pawlik@fco.gov.uk bądź telefonicznie 22 311 02 48.
- Warsztaty dotyczące wniosków w obszarze efektywności energetycznej
Warsztaty organizowane są 9 marca w Londynie. Udział w nich jest bezpłatny. Dotyczyć będą konkursów na które nabór jest już otwarty, a wnioski można składać do 7 czerwca. Więcej informacji o tych konkursach znajduje się na stronie. Warsztaty dają możliwość spotkania przedstawicieli jednostek przygotowujących wnioski na konkretne konkursy.
Więcej szczegółów na temat warsztatów
W przypadku braku możliwości uczestniczenia w warsztatach, można przesłać informację o swojej jednostce i zainteresowaniach, która zostanie udostępniona uczestnikom warsztatów.
Zachęcamy także do korzystania z narzędzi do poszukiwania partnerów do projektów w różnych obszarach tematycznych:










Dołącz do nas