21st ASEF Summer University (ASEFSU21), 27 January - 10 February 2018, Australia & New Zealand

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych zachęcamy do udziału w organizowanym przez ASEF Letnim Uniwersytecie ASEF (ASEF Summer University – ASEFSU).

Letni uniwersytet ASEF (ASEFSU) to m.in. dwa tygodnie doświadczeń w trakcie podróży po Antypodach i  „Interdyscyplinarny maraton innowacji” (Interdisciplinary Innovathon). Celem projektu jest wspieranie wymiany międzykulturowej i networkingu wśród młodzieży krajów partnerskich ASEM. ASEFSU odbywa się corocznie, każdego roku zajmując się innym tematem społeczno-politycznym w Azji i Europie. Projekt oferuje młodym ludziom wyjątkową okazję do pogłębienia wiedzy na temat współczesnych problemów i zaproponowania konkretnych rozwiązań dla istniejących wyzwań społecznych. 21. letni uniwersytet ASEF (ASEFSU21) skoncentruje się na temacie „Młodzież z niepełnosprawnościami: kształtowanie inkluzywnych społeczeństw ASEM” i zostanie zorganizowany we współpracy z Swinburne University of Technology (Melbourne, Australia) i University of Canterbury (Christchurch, Nowa Zelandia) od 27 stycznia do 10 lutego 2018 roku.

Na program wydarzenia składają się:

1. Dwa tygodnie szkolenia on-line,
  2. Dwutygodniowa wizyta w Australii i Nowej Zelandii (27 stycznia - 10 lutego 2018 r.),
  3. Cztery tygodnie wydarzeń towarzyszących i fazy po-projektowej.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz subwencję na pokrycie kosztów podróży.

Warunkiem jest odpowiedni wiek (18-30 lat) oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Rejestracja kandydatów trwa do niedzieli, 10 grudnia.

Kontakt do organizatorów: asefsu@asef.org lub tel. +6568749714 (Singapur).

Concept Note

Open Call Overview