BEZPŁATNA SZKOŁA LETNIA WE FLORENCJI

W imieniu Uniwersytetu Florenckiego (Włochy) mamy przyjemność zaprosić na na bezpłatną szkołę letnią, która będzie miała miejsce 28 czerwca - 1 lipca 2021 r.

Wydział Ekonomii i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Florenckiego z przyjemnością zaprasza na pierwszą edycję Szkoły Letniej.

Termin: 28 czerwca do 1 lipca 2021 r.

Temat: powodzenie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce i zrównoważony rozwój w świetle sztucznej inteligencji, energii i działań klimatycznych.

Cel: zapewnienie uczestnikom międzynarodowego doświadczenia i niepowtarzalnej okazji do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności w międzynarodowym środowisku.

Dla kogo dedykowane są kursy: studentów studiów licencjackich, magisterskich oraz absolwentów wszystkich dyscyplin, członków wydziałów Uniwersytetu oraz praktyków. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z niniejszą broszurą i/lub kontakt pod adresem: international.relations@disei.unifi.it