Płatny staż w Ministerstwie Finansów, konkurs

Zapraszamy studentów, w szczególności stypendystów i absolwentów programu Erasmus do udziału w czwartej edycji konkursu Ministerstwa Finansów „Podatkowi liderzy”. Nagrodą dla 12 laureatów konkursu jest możliwość odbycia płatnego stażu w Ministerstwie Finansów (wynagrodzenie stażowe 3.000 zł). Zadaniem stażystów będzie wspieranie zespołu analiz prawno-porównawczych Ministerstwa Finansów, zajmującego się badaniem międzynarodowego tła projektów legislacyjnych.

Zgłoszeń należy dokonywać mailowo, na adres praktyki@mf.gov.pl, w załączniku przesyłając:

·  Wypełnione kartę zgłoszenia do udziału w konkursie i formularz klauzuli informacyjnej

·  Życiorys, z wyszczególnieniem:

·  zdanych przedmiotów podatkowych i ekonomicznych

·  umiejętności językowych, szkół prawa obcego, lektoratów języka zawodowego

·  stypendiów zagranicznych, odbytych praktyk zawodowych

·   Kopię (skan) dokumentu potwierdzającego status studenta lub absolwenta (np. ważnej legitymacji lub dyplomu)

·  Pracę konkursową pt. „Podatkowe wsparcie przedsiębiorczości” (nie więcej niż 2 strony, czcionka 12)

Termin przesyłania zgłoszeń: Piątek, 7 grudnia 2018

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Finansów: www.mf.gov.pl