Spotkanie informacyjne wyjazdy Erasmus+ i inne

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów z programu Erasmus+ i innych programów. Spotkania odbędą się 5 marca o godzinie i 12 marca 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 zapraszamy spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów zagranicznych 5 marca oraz na druga edycję Erasmus+ Open Day połączony ze spotkaniem informacyjnym, które odbędzie się 12 marca!

5.03.2019 Spotkanie informacyjne

godz. 10-11.30 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Budynek B, Aula B

12.03.2019 Erasmus+ Open Day

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Budynek B, Hol oraz Aula B

Od godz. 9.00 do godz.13.00, w Holu B, zapraszamy do odwiedzenia stoisk promocyjnych z ulotkami oraz broszurami naszych uczelni partnerskich. Na stoiskach będziecie mogli spotkać pracowników Biura Współpracy Międzynarodowej, naszą uczelnianą sekcję Erasmus Student Network, poprzednich stypendystów oraz zagranicznych studentów przebywających na naszej uczelni, reprezentujących różne uczelnie partnerskie.

Harmonogram części ze stoiskami promocyjnymi:

9.00 - 10.00- Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia
10.15-11.15- Niemcy, Austria, Francja, Norwegia, Finlandia, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Irlandia
11.30-12.30- Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Cypr

O godz.13.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów stypendialnych w ramach programu Erasmus+ oraz poza Unię Europejską bez stypendium w roku akademickim 2019/2020. Na spotkaniu będą prezentowane informacje o programach wymiany oraz szczegóły dotyczące rekrutacji na rok 2019/2020. Zaplanowano także krótkie spotkania z byłymi uczestnikami wymiany, którzy opowiedzą o swoim pobycie na uczelni zagranicznej oraz swoich doświadczeniach i przygodach.

Przyjdź, dowiedź się więcej i zaplanuj swój wyjazd!