Szkoła Letnia w ramach projektu "Greening Energy Market and Finance", Włochy

W przypadku dalszego rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 lub podtrzymanych decyzji o zakazie wyjazdów udział w Szkole Letniej będzie miał formę online.

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczął się nabór do udziału w Szkole Letniej organizowanej w ramach projektu „Greening Energy Market and Finance” w ramach projektu Erasmus+ Akcja2, która odbędzie się w University of Bologna we Włoszech w terminie 8-11.06.2020 r.

Zakwalifikowani studenci otrzymają zwrot kosztów podroży do wysokości 275 EUR oraz dofinansowanie kosztów pobytu w wysokości 55 EUR/dzień (max. 220 EUR)

Studenci chętni do wyjazdu po zarejestrowaniu się na stronie uczelni w Bolonii są zobligowani do wypłaty 10 EUR tytułem opłaty rejestracyjnej.

Formularz aplikacyjny oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.unibo.it/en/teaching/summer-and-winter-schools/2020/attachments/bando-grenfin

Rekrutacja trwa do 10.04.2020 r.