Zapraszamy do aplikowania o miejsce ze stypendium w uczelni SolBridge University

Zapraszamy do aplikowania o miejsce ze stypendium w renomowanej uczelni SolBridge University w Korei Południowej semestrze zimowym lub letnim 2018/2019

Otrzymanie kwalifikacji nie jest równoznaczne z przyznaniem stypendium. Po otrzymaniu kwalifikacji uczelnia będzie wnioskowała do instytucji finansującej o przyznanie stypendium.

Kwota stypendium to 4 000 EUR na okres 4 miesięcy. Jeśli pobyt w uczelni zakłada więcej niż 4 miesiące, kwota stypendium nie ulega zmianie.

Student zostanie poinformowany o ostatecznej kwalifikacji bądź jej braku do wyjazdu w czerwcu br.

Zasady rekrutacji

Do rekrutacji może przystąpić student 2. roku studiów I stopnia bądź student 1. roku studiów II stopnia.

W rekrutacji nie mogą wziąć udziału studenci, którzy zaaplikowali o miejsce w ramach program Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Minimalna średnia to 4,0 z zamkniętych semestrów oraz potwierdzona certyfikatem znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Zainteresowanych wyjazdem prosimy o przesłanie mailem na adres erasmus@ue.katowie.pl skanu następujących dokumentów w terminie do 25 kwietnia br:

Aplikacja

Certyfikat znajomości języka angielskiego IELTS lub TOEFL iBT

Wykaz ocen w j.angielskim

List motywacyjny w j.angielskim (patrz tutaj)

Paszport

Pisemna rekomendacja Dziekana

Pisemna informacja z Dziekanatu o średniej z poprzedzających semestrów, włącznie z semestrem zimowym br.

E- mailowa zgoda promotora (jeśli wyjazd na ostatnim semestrze)

Oświadczenie studenta o posiadaniu dodatkowych funduszy

Studenci, którzy złożą komplet dokumentów we wskazanym terminie, odbędą rozmowę kwalifikacyjną w terminie 26 kwietnia br. w godz. 9-10.00 lub 13.00-14.00.

Dodatkowe informacje:

Oferta studia licencjackie