Artykuł naszej Pani Profesor w prestiżowym czasopiśmie


Miło nam poinformować, że artykuł prof. dr hab. Celiny M. Olszak z Katedry Informatyki Ekonomicznej pt. "Towards Better Understanding and Use of Business Intelligence in Organizations" został opublikowany w prestiżowym czasopiśmie "Information Systems Management", Taylor & Francis, Vol. 33, Issue 02, pp. 105-123 (z tzw. listy filadelfijskiej).

Więcej informacji na temat artykułu można znaleźć na stronie Wydawnictwa.

Serdecznie gratulujemy!