Przejdź do menu Przejdź do treści

Konferencja naukowa pt. 7th International Workshop on Business ICT (ABICT-2016), Federated Conference on Computer Science and Information Systems (FedCSIS-2016)

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji naukowej pn. 7th International Workshop on Business ICT (ABICT-2016), współorganizowanej przez naszą Katedrę, która odbędzie się w ramach Federated Conference on Computer Science and Information Systems (FedCSIS-2016), w dniach 11-14 września w Gdańsku.

ABICT poświęcony jest najnowszym rozwiązaniom z zakresu biznesowego ICT w perspektywie wielu dyscyplin. Jest to międzynarodowe forum dla naukowców i praktyków, umożliwiające dyskusję i prezentację nowych wyników badań, zastosowań i nowych idei we wszelkich aspektach bardzo szeroko rozumianego Business Intelligence. ABICT to również okazja do zaprezentowania idei i narzędzi rozwoju i wspierania twórczości organizacyjnej, a także systemów wspomagania decyzji.

Zapraszamy wszystkich zajmujących się naukowo bądź od strony praktycznej wszystkimi obszarami informatyki, technologii informacyjnej i rozwiązań obliczeniowych dla różnych obszarów zastosowań, jak również integracją danych, czy organizacyjnymi aspektami implementacji ICT.

Publikacje z konferencji są indeksowane w Web of Science.

Szczegóły dotyczące tematyki konferencji, wymagań edytorskich, terminów i in. znajdują się pod adresem: https://fedcsis.org/2016/abict

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3