Wyróżnienie dla zespołu Tutorspace w konkursie edCAMP.

Wyróżnienie dla zespołu Tutorspace złożonego z pracownika naukowo-dydaktycznego i tutora akademickiego mgr Dagmary Modrzejewskiej oraz Studenta Wydziału Informatyki i Komunikacji Piotra Franitza w konkursie pomysłów na startup dot. innowacyjnych rozwiązań ICT w edukacji o nazwie edCAMP.

Pierwsza część konkursu na innowacje w edukacji edCAMP wykładowo-warsztatowa odbyła się w dniach 2-3.10 w formule on-line, następnie w dniu 03.10 zgłoszone do konkursu 35 zespołów wysłało swoje pitch deck'i czyli prezentacje dla potencjalnych inwestorów, które zostały ocenione. To był intensywny weekend współpracy w ramach zgłoszonych zespołów oraz z mentorami. Spośród przesłanych prezentacji do drugiej m, finałowej części Konkursu edCAMP Komisja wybrała 8 zespołów, które zostały zaproszone do wystąpienia podczas finału w Gliwicach - Startup Pitch Day w dniu 09.10.2021. Lista projektów, które zakwalifikowały się dalej była następująca:

- Crazy Polish Lama,

- Just Glance IT,

- Little Things,

- Logofon,

- Maturalni,

- Projekt Aktywizacji Poprawnych Wzorców Ruchowych,

- Rodzic Lider,

- Tutorspace.

Wygrali Maturani a zespoły Projekt Aktywizacji Poprawnych Wzorców Ruchowcy i Tutorspace otrzymały wyróżnienie edCAMP 2021.