Mgr Małgorzata Grząba-Włoszek w ramach projektu POWER - Kompetencje odwiedziła Brno

W dniach 12-16 września 2022 r. mgr Małgorzata Grząba-Włoszek wzięła udział w zagranicznym stażu dydaktycznym, w ramach projektu POWER - Kompetencje finansowanego z Europejskiego Funduszu Spójności. Staż dydaktyczny odbył się w formie stacjonarnej w Uniwersytecie Mendla w Brnie. Opiekunem stażu był Prof. Ing. Lubor Lacina, Ph.D.

Celem stażu było podniesienie kompetencji nauczyciela akademickiego poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych, w tym: nowoczesnych metod kształcenia, technik oraz narzędzi nauczania. Możliwość uczestnictwa w stażu z pewnością przyczyni się do:

• udoskonalenia i uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego realizowanego w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach,
  • poprawy jakości kształcenia studentów,
  • wzmocnienia potencjału dydaktycznego Uniwersytetu,
  • wzrostu konkurencyjności Uniwersytetu na krajowym i zagranicznym rynku.

Więcej informacji o projekcie: https://www.ue.katowice.pl/uczelnia/badania-i-rozwoj/projekty/projekty-w-trakcie-realizacji/power-bmp/nauczyciele-akademiccy/nabor-pracownikow-na-staze-dydaktyczne.html