Zaproszenie do udziału w projekcie Metropolitarnego Funduszu Wspierania Nauki

Zapraszamy doktorantów do udziału w warsztatach dot. zastosowania badań eksperymentalnych w ekonomii i finansach i naukach o zarządzaniu. Warsztaty pt. „How to examine decision behaviour in laboratory, field and natural experiments” poprowadzi Prof. Steffen Andersen z Copenhagen Business School, który gości na naszej Uczelni w ramach projektu finansowanego z Metropolitarnego Funduszu Wspierania Nauki.

Warsztaty odbędą się on-site w dn. 30 i 31 maja, w godz. 15.15 – 17.30.

Zapisy

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach metodycznych (on-site) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Możliwy jest także udział w otwartych sesjach mentoringowych zespołu badawczego, który współpracuje z prof. Steffenem Andersenem przy realizacji projektu CERES (sesje on-line)

Więcej na temat projektu:

www.ue.katowice.pl/eventy/metropolia-nauki/o-projektach/rzeczywisty-koszt-ekspozycji-na-ryzyko-srodowiskowe-dla-slaska.html

www.ue.katowice.pl/pracownicy/aktualnosci/article/kolejny-projekt-finansowany-z-metropolitalnego-funduszu-wspierania-nauki.html