Konferencja Naukowa Katedry Rachunkowości 2014

W dniu 18 listopada 2014 roku odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Gościliśmy wybitnych przedstawicieli nauki z różnych ośrodków naukowych, przedstawicieli praktyki gospodarczej oraz organizacji zawodowych związanych z rachunkowością. Konferencję Katedry Rachunkowości zaszczycili swoją obecnością J.M. Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Prof. Leszek Żabiński oraz Dziekan Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Prof. Andrzej Piosik.

Dziękujemy za aktywny udział w Konferencji Katedry Rachunkowości oraz serdecznie zapraszamy na kolejną Konferencję z tego cyklu, organizowaną przez Katedrę Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości w zakładce "Konferencja Naukowa 2014- relacja z Konferencji.