Dr Tomasz Wachowicz z plenarnym wystąpieniem na konferencji ERIE 2013 w Pradze

W dniach 6 – 7 czerwca br. odbyła się w Pradze międzynarodowa konferencja naukowo-dydaktyczna Efficiency and Responsibility In Education (2013), organizowana przez Czeski Uniwersytet Przyrodniczy (Czech University of Life Sciences, Prague). Na zaproszenie organizatorów dr Tomasz Wachowicz z Katedry Badań Operacyjnych wygłosił wykład plenarny otwierający konferencję, zatytułowany Invite Negotiation Systems In Teaching Electronic Negotiations and Auctions. Wykład poświęcony był organizowanym przez dra Wachowicza oraz zespół naukowców skupionych wokół  InterNeg Research Centre eksperymentom negocjacyjnym, prowadzonym za pomocą systemów negocjacji elektronicznych Inspire, Imbins oraz Imaras oraz rozwiązaniom organizacyjnym pozwalającym na przygotowanie zaplecza do tych eksperymentów z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle.