Wizyta z Tajwanu

W dniach od 21 czerwca do 2 lipca 2013 r. przebywała w naszej Uczelni dwuosobowa delegacja z Da-Yeh University z Tajwanu. Wizyta gości związana jest z polsko-tajwańskim wspólnym projektem badawczym na lata 2013-2014 pt. "Investigating e-business collaboration characteristics of SME through B2B". Projekt prowadzony jest w ramach porozumienia o współpracy naukowej między Polską Akademią Nauk i The National Science Council in Taipei.

Prof. Yuh-Wen Chen i Jung-Cheng Hsieh wzięli udział w sesjach roboczych, które odbyły się w Katedrze Inżynierii Wiedzy. Stronę polską reprezentuje w projekcie zespół w składzie: prof. dr hab. Jerzy Gołuchowski, dr Barbara Filipczyk, dr Krzysztof Kania, dr Jerzy Michnik (koordynator projektu), dr Tomasz Staś.