Pracownik Katedry Rachunkowości zaproszony do Komitetu Naukowego Międzynarodowej Konferencji

Dr Aleksandra Szewieczek z Katedry Rachunkowości otrzymała zaproszenie jako członek Komitetu Naukowego organizowanej corocznie już od 17 lat przez Uniwersytet w Belgradzie, Wydział Techniczny w Bor, Miedzynarodowej Konferencji Zarządzania Strategicznego - VIII International May Conference on Strategic Management (XVIII IMCSM22). W takcie konferencji odbywa się również Międzynarodowe Sympozjum Studentów.

Materiały konferencyjne z poprzednich lat są ujęte w bazie EBSCO, a także zgłaszane do indeksowania w bazie Web of Science. Trwa również proces ewaluacji w bazach danych SJR i SCOPUS. Wybrane artykuły są publikowane w czasopiśmie Serbian Journal of Management, indeksowanym w SCOPUS i posiadającym 40pkt na liście MEiN.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie: mksm.sjm06.com/international-may-conference-on-strategic-management-imcsm21/.