SKN "Rachmistrz" organizatorem 3. edycji Olimpiady "Zostań Rachmistrzem"

6 listopada w murach naszej Uczelni, w Auli CNTI odbędzie się 3. edycja Olimpiady "Zostań Rachmistrzem", skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego Śląska dla których rachunkowość finansowa zdaje się nie mieć tajemnic!

Inicjatorem oraz organizatorem tego wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz", działające przy Katedrze Rachunkowości, pod opieką dr Magdaleny Wójcik-Jurkiewicz. Olimpiada corocznie gromadzi dwuosobowe zespoły uczniów, które muszą zmierzyć się z dwoma zadaniami z zakresu rachunkowości finansowej przygotowanymi przez członków Koła: test jednokrotnego wyboru oraz zadanie sytuacyjne.

W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć aż 54 drużyny wraz ze swoimi nauczycielami - Profesorami!

Dla uczestników przygotowano także krótki wykład merytoryczny, który poprowadzi firma PwC SDC.

Życzymy sukcesów!