Sukces SKN Katedry Rachunkowości "Rachmistrz" na Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie

Przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz" zajęli I miejsce w Studenckim Konkursie Amatorów Rachunkowości "UCZELNIADA".

Jak co roku przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz", działającego przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wzięli udział w organizowanym na Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie, Ogólnopolskim Studenckim Konkursie Amatorów Rachunkowości "UCZELNIADA". Trzyosobowe drużyny z uczelni ekonomicznych z całej Polski zmagały się z testami sprawdzającymi wiedzę z rachunkowości zarządczej i finansowej, podatków oraz MSR i MSSF. Uczestnicy musieli wykazać się także wiedzą z zakresu audytu, rozwiązując Case Study przygotowane przez firmę KPMG.
W Wielkim Finale, przedstawiciele Naszego Koła "Rachmistrz" okazali się być niepokonani - zdobywając I miejsce, byli to: Aleksandra Tomczak, Daniel Jaworski oraz Adam Kuc.
Doskonale spisała się także druga drużyna z SKN "Rachmistrz" - w składzie Ewelina Papaj, Wioleta Placha i Ania Syroka wywalczyła II miejsce w Grze Miejskiej w Gdańsku.

Gratulujemy.