Sukces Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz" na tegorocznej "Uczelniadzie"

W dniach 16-19 listopada 2016 r. w Sopocie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Amatorów Rachunkowości "Uczelniada 2016" organizowanego przez KR Audytor. Podczas konkursu uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z podatków, rachunkowości finansowej i zarządczej, MSR-ów oraz audytu.

Do Wielkiego Finału, który odbył się w 18 listopada br., zakwalifikowały się cztery drużyny, a najlepszą, w tym roku, okazała się drużyna z naszej Alma Mater, którą tworzyły członkinie naszego SKNR Rachmistrz: Monika Zając, Martyna Karaszewska oraz Małgorzata Wyględacz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.