Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z pakietu Google Workspace for Education

Google zaprasza na cykl szkoleń, podczas których przedstawione zostaną możliwości pakietu Google Workspace for Education. Szkolenia te pokazują one możliwości narzędzi Google Workspace w czterech obszarach: współpraca, prostota użytkowania, bezpieczeństwo oraz angażowanie i włączenie

W trakcie cyklu praktycznych prezentacji eksperci omówią przykłady stosowania narzędzi Google w sektorze edukacji, a także zaprezentują wskazówki, które pozwolą wykorzystać możliwości tej technologii w pracy.

Każde szkolenie trwa 45 minut i obejmuje funkcje dostępne w czterech wersjach pakietu Workspace: Education Fundamentals, Education Standard, Teaching and Learning Upgrade oraz Education Plus.

Szkolenia są bezpłatne i przeznaczone dla nauczycieli, pedagogów, metodyków oraz pracowników działów IT.

Nadchodzące szkolenia

• Co nowego w Google for Education? - 28 października, godz. 17:00
  • Łatwa współpraca - 4 listopada, godz. 17:00
  • Wydajna praca - 18 listopada, godz. 17:00
  • Bezpieczna edukacja - 25 listopada, godz. 17:00
  • Angażuj wszystkich - 2 grudnia, godz. 17:00

Szczegółowe informacje, zapisy na szkolenia oraz nagrania z dotychczas przeprowadzonych szkoleń dostępne są na stronie.