Zasady bezpieczeństwa sanitarnego na terenie kampusu UE Katowice

Pracownikom, studentom i gościom Uniwersytetu przypominamy zasady bezpieczeństwa sanitarnego obowiązujące na terenie kampusu.

Zgodnie Zarządzeniem Rektora nr 128/21:

• Przy wejściach do budynków Uniwersytetu obowiązuje nakaz dezynfekcji rąk lub zakładania rękawic jednorazowych.
  • Osoby przebywające na terenie Uniwersytetu są zobowiązane do przestrzegania wymogów bezpieczeństwa sanitarnego, w tym nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.
  • W miejscach ogólnodostępnych na terenie Uniwersytetu zaleca się zachowanie dystansu między osobami wynoszącego co najmniej 1,5 m.
  • Studenci, doktoranci, uczestnicy studiów podyplomowych oraz innych form kształcenia zobowiązani są do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki podczas zajęć dydaktycznych, pod rygorem niedopuszczenia do zajęć. Nakazu nie stosuje się do nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia dydaktyczne.

Więcej informacji na stronie: www.ue.katowice.pl/koronawirus