dr Kinga Hoffmann-Burdzińska została Trenerem Branżowych Symulacji Biznesowych

Revas to platforma branżowych symulacji biznesowych wykorzystywana szeroko w edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego. Umożliwia pracę na zajęciach w formule gry biznesowej, w której studenci podejmują decyzje biznesowe i poprzez ich analizę uczą się m.in., jak przygotowywać ofertę firmy, potrzebne do jej realizacji zasoby i rozwijać działalność.

Zapowiada się ciekawy semestr!

mgr Monika Płaczkowska prelegentką na III Kongresie Sport Biznes Polska

Kongres Sport Biznes Polska to najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce. Wyznacza nowe trendy i promuje dobre praktyki. Uczestnicy Kongresu dzielą się wiedzą i doświadczeniem. W tym roku w tym gronie jest nasza Doktorantka mgr Monika Płaczkowska.

Kongres to miejsce spotkań organizacji sportowych, sponsorów sportu, samorządów, obiektów sportowych, ale również przedstawicieli mediów, agencji, e-sportu i gamingu, którzy wspólnie z nami chcą wpływać na rozwój, edukację oraz promocję branży. Nasza Doktorantka podczas Kongresu wygłosi referat: Czy rozwiązania data-driven dają korzyści wyłącznie sponsorom? – strategie aktywacji oparte na danych i grywalizacji.

Wydarzenie już 15 marca w Warszawie! Więcej: sbpolska.pl/kongres-sbp-marzec-2022/

logotyp efmd
logotyp ceeman